Vodafon Hattımı Yurt Dışına Nasıl Açarım? (Solution found)

Hattımı yurt dışı numaralarını aramaya nasıl açarım? Hattınızla yurt dışını arayabilmek için Yanımda İnternet Arama Ayarlarım sayfasından yurt dışını arama servisini aktif hale getirmeniz yeterlidir. Arama Ayarlarım sayfasına ulaşmak için tıklayınız. Bunun dışında, ULUS AC yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  • Vodafone yurt dışı aç ma işlemini yapmanız için uygulayabileceğiniz en kolay yol Vodafone Müşteri Hizmetlerine ulaşmanız olacaktır. Burada müşteri temsilcisine beyanatınızı ileterek kısa süre içerisinde hattınızı yurt dışına açtırabilirsiniz.

Hattımı yurt dışında kullanıma nasıl açarım?

Hattınızı uluslararası dolaşıma açtırmadan yurt dışına çıktıysanız, yurt dışındayken *150# yazıp Arama tuşuna basarak hattınızı yurt dışında kullanıma açabilirsiniz.

Hattı yurt dışına açma ücretli mi?

Ayrıca, faturalı hattınızdan yurt içinde ROAM yazıp 2200’e ücretsiz SMS göndererek, Hazır Kart kullanıyorsanız *111#’i ücretsiz olarak tuşlayıp arayarak hattınızı yurt dışında kullanıma açabilirsiniz.

Vodafone yurt dışında çeker mi?

Mevcut paketimi yurt dışında ya da uluslararası aramalarda kullanmak için Her Şey Dahil Paketler’i kullanabilir, yurtdışında da en avantajlı fiyatlarla konuşur, mesajlaşır, internete girersiniz. Her Şey Dahil Pasaport ile Türkiye’deki tarifenizi yurtdışında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone yurtdışında SMS almak ücretli mi?

Yurt Dışı SMS Hattınızı uluslararası dolaşımda (Roaming) kullanırken alacağınız SMS ‘ler için ücretlendirilmezsiniz.

You might be interested:  Abd Vize Ne Zaman Açılacak 2021?

Yurtdışında Türk hattı kullanılır mı?

Hattını uluslararası dolaşıma açtırmak isteyen bireysel hatta sahip faturasız müşterilerimiz: 9653’e ACIK yazıp SMS göndererek, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak, Online İşlemler menüsünden hatlarını yurtdışında kullanıma açtırabilirler.

Turkcell hat yurtdışına nasıl açılır?

Türkiye’den Yurt Dışını Arama Ayrıca, yurt dışını aramaya açmak için YURTDISI ARAMA, kapatmak için IPTAL YURTDISI ARAMA yazıp ücretsiz 2222’ye SMS göndererek de yapabilirsiniz.

Türk Telekom yurtdışı arama kaç TL?

10 Şubat 2021 tarihi itibarıyla, faturalı mobil hat ile Türkiye’den Avrupa bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 1,84 TL /DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,08 TL /DK; Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Amerika bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 2,41 TL /DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,59

Turkcell yurtdışı arama ücretli mi?

Yurt Dışını Arama Yurt dışındaki bir Turkcell abonesi aranırsa; Yurt dışını arayan kişi, Turkcell ‘in yurt içi ücret tarifesi ile ücretlendirilir. Aranan kişi ise, Turkcell Dünya Tarifesi’ne göre ücretlendirilir. Yurt dışındaki bir sabit telefon aranırsa; Turkcell ‘in uluslararası ücret tarifesine göre ücretlendirilir.

Vodafone kaç ülkede hizmet veriyor?

Vodafone, dünyanın 23 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Türkiye’deki %100 oranındaki iştiraki Vodafone Türkiye, Avustralya’daki %25.05 oranındaki iştiraki TPG Telecom ve Hindistan’daki %45.1 oranındaki iştiraki Vodafone Idea hariç tutulursa, yalnızca Avrupa ve Afrika kıtalarında hizmet vermektedir.

Paketim yurt dışında geçerli mi?

Yurt içinde kullandığınız tarifeniz ve paket abonelikleriniz yurt dışı kullanımlarınızda geçerli değildir. Yurt dışında gittiğiniz ülkede geçerli herhangi bir yurt dışı paketiniz yoksa, Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Vodafone hangi ülkelerle anlaşmalı?

Vodafone Mağazalarından Red tarifenize ek olarak tanımlatacağınız ücretsiz 120 dakika Yurtdışı Arama ile tüm cep, ev ve iş numaralarını ücretsiz arayabileceğiniz ülkeler:

  • Almanya.
  • Amerika.
  • Arnavutluk.
  • Avustralya.
  • Çek Cumhuriyeti.
  • Fransa.
  • Gana.
  • Güney Afrika.
You might be interested:  Rüyada Yurt Dışına Gitmek Ne Anlama Gelir? (Solution)

Yurtdışına SMS göndermek ücretli mi?

Yurt dışına mesaj gönderimi: Faturalı ve Hazır Kart’lılar için 1,42 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yurtdışına SMS nasıl gönderilir Vodafone?

Türkiye’den yurt dışındaki bir operatör kullanıcısına SMS gönderebilmeniz için Vodafone ve söz konusu şebeke arasında roaming anlaşmasının olması gerekir. Eğer mesaj atılmak istenen ülke ile herhangi bir roaming anlaşmamız yoksa bu ülkedeki herhangi bir operatöre SMS gönderimi yapılamamaktadır.

Vodafone Her Yöne SMS yurtdışı dahil mi?

Tarifenizdeki her yöne SMS ‘lerinizi bulunduğunuz ülke yönüne ve Türkiye yönüne SMS göndermek için yurt dışındayken de kullanabilirsiniz. Tarifenizdeki internetin tamamını yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Leave Comment

Your email address will not be published.