Yurt Dışına Mesaj Göndermek Ne Kadar? (TOP 5 Tips)

Türkiye’den yurtdışına gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil 1,03 TL/SMS olarak ücretlendirilir.

  • Türkiye’den Yurtdışına 50 SMS göndermek vergiler dahil faturalı hatlar için 12 TL. Paket Bilgisi Uluslararası SMS Paketi’nden tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir. Pakete kayıt olmak için KAYIT yazıp 2726’ya SMS göndermek* yeterlidir.

1 SMS ücreti ne kadar?

17.03.2021 tarihi itibarıyla paketsiz kullanımda konuşmanın dakikası 73,78 kuruş, SMS gönderimi ise 53,03 kuruş olacaktır. 15.06.2021 tarihi itibarıyla paketsiz kullanımda konuşmanın dakikası 80,64 kuruş, SMS gönderimi ise 57,96 kuruş olacaktır.

Yurt dışına SMS ücretli mi?

Yurt dışındayken aldığınız SMS ‘ler ücretlendirilmemektedir.

Yurtdışı dakikası kaç TL?

10 Şubat 2021 tarihi itibarıyla, faturalı mobil hat ile Türkiye’den Avrupa bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 1,84 TL /DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,08 TL /DK; Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Amerika bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 2,41 TL /DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,59

1 mesaj kaç karakter?

Kısa mesaj en fazla 160 karakter olabiliyor ve 1 SMS olarak ücretlendiriliyor. Uzun mesaj ise 640 karaktere kadar olabiliyor ve uzunluğuna bağlı olarak 2,3 veya 4 SMS olarak ücretlendiriliyor.

Türk Telekom SMS ücreti ne kadar?

28.07.2020 tarihi itibarıyla yurt içi her yöne standart/paketsiz kullanım dakika ücreti 68,69kr/dk, yurtiçi SMS gönderim ücreti 49,38kr/ sms olarak güncellenecektir.

You might be interested:  Kıbrıs'Ta Çalışmak Için Ne Gerekli? (Question)

1 SMS kaç TL Vodafone?

Her yöne konuşma ücreti 1,145KR/sn’dir. SMS kullanımı 49 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.

Yurt dışını arayınca kime yazar?

Yurtdışından Türkiye’yi ararken aradığın kişiye yazmaz ama tam tersi olursa iki tarafa da yazar. Yurtdışında bulunan kişiyi arayan normal yurtiçi tarife gibi ücretlendirilirken yurtdışında aranan kişiye de ekstra roaming ücreti yansır.

Türk Telekom telefonum yurtdışına açık mı?

9653’e ACIK yazıp SMS göndererek, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak, Online İşlemler menüsünden hatlarını yurtdışında kullanıma açtırabilirler.

Alo Dünya 3 saat hangi ülkeler?

, Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kosova, Küba, Libya, Lihtenstayn, Madagaskar, Makedonya,Maldivler, Mali, Mayotte, Monako, Moritanya, Myanmar (Burma), Orta Afrika Cumhuriyeti, P. Yeni Gine, Sao Tome, Senegal, Sırbistan, Somali, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Suriye, Tunus, Zimbabve.

Yurt dışını aramak kaç TL Turkcell?

Tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 54,90 TL ‘ye Yurt Dışını Arama 1 saat Paketi’ne sahip olabilirsiniz. KDV Oranı %18, ÖİV oranı 31.01.2021 tarihi itibarı ile %10’dur.

Vodafone yurtdışında SMS almak ücretli mi?

Yurt Dışı SMS Hattınızı uluslararası dolaşımda (Roaming) kullanırken alacağınız SMS ‘ler için ücretlendirilmezsiniz.

Yurtdışına SMS nasıl gönderilir Vodafone?

Türkiye’den yurt dışındaki bir operatör kullanıcısına SMS gönderebilmeniz için Vodafone ve söz konusu şebeke arasında roaming anlaşmasının olması gerekir. Eğer mesaj atılmak istenen ülke ile herhangi bir roaming anlaşmamız yoksa bu ülkedeki herhangi bir operatöre SMS gönderimi yapılamamaktadır.

Vodafone Her Yöne SMS yurtdışı dahil mi?

Tarifenizdeki her yöne SMS ‘lerinizi bulunduğunuz ülke yönüne ve Türkiye yönüne SMS göndermek için yurt dışındayken de kullanabilirsiniz. Tarifenizdeki internetin tamamını yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Leave Comment

Your email address will not be published.